Banner Chargebox PDF Composer

friendlyway Doorsign Solution


Popis


friendlyway Doorsign Solution nabízí firmám, konferenčním centrům a hotelům plně automatizovaný systém pro zobrazování informací v konferenčních místnostech. Je možné importovat data, jako je čas a témata přímo z existujících datových zdrojů, jako jsou Microsoft Exchange, Lotus Domino nebo Micros Fidelio Opera.

K dispozici je možnost kombinovat údaje o rezervacích místností s firemními informacemi a reklamním obsahem. To je užitečné zejména pro konferenční centra a hotely, které mohou tímto způsobem zvýraznit zvláštní události, denní menu, nebo speciální nabídky.

Informace o rezervaci prostor jsou zobrazeny díky friendlyway Doorsign Solution na vysoce kvalitních designových obrazovkách friendlyway. Kompletní řešení je integrováno systémem plug-and-play do stávající infrastruktury.

Náklady na označení prostor výrazně poklesnu, ostatně, systém friendlyway Doorsign Solution vnímají hosté jako moderní a přívětivý k životnímu prostředí.

Řešení se skládá z displayDRIVE softwaru, z mediaDIALOG a velmi kvalitně navrženým hardware od friendlyway. Volitelně může být přidán manažer médií composer 9, takto se systém stane all-in-one řešením.


Funkce


friendlyway doorsign solution - importdisplayDRIVE může importovat údaje z Microsoft Exchange, Lotus Notes, Micros Fidelio, XML data, a souborů Excel (CSV). friendlyway doorsign solution - pozadíUživatel může přizpůsobit pozadí a umístit údaje před toto pozadí různými typy písma.
friendlyway doorsign solution - DisplayDrivedisplayDRIVE podporuje množství pasivních i aktivních obrazovek rozdílných cen a vybavení. friendlyway doorsign solution - VMWare imagedisplayDRIVE je dodáván jako VMWare image, který lze spustit pomocí bezplatného VMWare Player. Instalace je možná také v podnikovém prostředí.
friendlyway doorsign solution - plánovačVestavěný plánovač automaticky importuje data a aktualizuje výstupní obrazovky. friendlyway doorsign solution - rezervaceRezervace místností můžou být zobrazeny na obrazovce místnosti nebo na obrazovce s přehledem o všech místnostech budovy.
friendlyway doorsign solution - integrace s composer 9displayDRIVE je plně integrován s friendlyway composer 9. Systém může zobrazovat informace o obsazenosti místnosti nebo zobrazovat digital signage v případě neobsazenosti místnosti.


Výhody


  • Stávající údaje o zákaznících a procesech jsou základní součástí řešení. Využití automatického zobrazování údajů z různých zdrojů, jako jsou Micros Fidelio Opera, Microsoft Exchange a Lotus Domino.
  • Možnost zobrazení reklamy může pomoci splatit náklady na řešení.
  • Snížení úsilí k implementaci a instalaci díky využití standardních systémů a softwaru.
  • Zvýšená spokojenost zákazníků díky snadnému přizpůsobení pomocí vestavěných šablon.
Zpět
friendlyway doorsign solution
Nahoru
Sluzby

Pošlete mi nabídku

Obchodni partner

Chci být partnerem!

Řešení

Řešení

Katalog

Chci produktový list!

Zavolejte mi

Zavolejte mi zpět!

Doporucit stranku

Doporučte tuto stránku!