Banner Chargebox PDF Composer

friendlyway composer 9composer 9

Co je nového ve verzi friendlyway composer 9 - 5.6


Nový friendlyway composer 9 obsahuje vylepšení a opravu chyb. Za zmínku stojí oprava přidávaní balíčku do playeru v různých časových zónách, proto už není problém se spuštěním obsahu na obrazovkách.

Co je nového ve verzi friendlyway composer 9 - 5.5


friendlyway composer 9, základní softwarový produkt friendlyway AG, je dobře známý pro americké a evropské klienty. Ve verzi 5.5 jsme přidali množství užitečných funkcí, které vám umožní jednodušší práci a poskytnou vám nové možnosti.

Hlavní nové funkce:


podpora 64-bit:

composer - podpora 64-bitfriendlyway composer 9 teď nabízí podporu pro 64-bit operační systém Windows.Virtuální sekvence:

composer - virtuální sekvenceMožnost vytvářet nové sekvence na základě těch už existujících. Stránky ve virtuální sekvenci se mohou míchat sekvenčně, náhodně nebo mohou být přehrávány v normálním pořadí.

Dynamické sekvence:

composer - dynamické sekvencePočínaje touto verzí, sekvence můžou být generovány automaticky a to na základě množství opakovaní, dat a časů. friendlyway composer 9 umožňuje spravovat zobrazování stránek bez potřeby sekvence. Je možné nastavit frekvenci opakování v minutách, nastavit rozsah kdy se bude stránka během dne přehrávat, opakovat tolikrát, kolik je potřeba během hodiny, nebo nastavit začátek a konec kdy se bude obsah přehrávat.

Spojení více projektů do jednoho hlavního:

composer - spojení projektůTato funkce je nezbytná v případě, když je obsah tvořen více společnostmi nebo uživateli. Uživatelé můžou vytvářet obsah nezávisle na sobě díky tzv. subprojektům. Subprojekty jsou umístěny do hlavního projektu a jsou přehrávány v daném pořadí. Jakmile je načtena nová verze subprojektu, hlavní projekt se automaticky aktualizuje.

@caster spoty s XML:

composer - @caster spotySpoty vytvořené pomocí flash šablony můžou být svázány v reálním čase s XML daty: jakmile jsou XML data upravena, změny se projeví automaticky ve spotech.


Díky rozšířeným funkcím, může být friendlyway composer 9 použit jako:


  • Animovaný obsah vázáný s daty
  • Slučené playlisty vytvořené různými uživateli
  • Playlisty generové podle priorit.
Zpět

stáhnout trial composer 9
composer - video composer 9
Nahoru
Sluzby

Pošlete mi nabídku

Obchodni partner

Chci být partnerem!

Řešení

Řešení

Katalog

Chci produktový list!

Zavolejte mi

Zavolejte mi zpět!

Doporucit stranku

Doporučte tuto stránku!