Banner Chargebox PDF Composer

friendlyway composer 9composer 9

Licencování friendlyway composer 9


Edice Single


composer 9 Edice SingleEdicí Single bude composer nainstalován přímo na počítač vybavený displejem, na kterém bude běžet digital signage. K editaci obsahu musí uživatel zastavit přehráváni a editovat obsah přímo na obrazovce. Tato licence je ideální pro instalaci jediné obrazovky.

Edice Basic


composer 9 Edice Basic Edice Basic podporuje vytváření digital signage obsahu na pracovní stanici nebo notebooku, player má svůj vlastní počítač. Obsah může být aktualizován pomocí přenosného zařízení nebo sdílením přes síť. Tato licence je ideální pro 1-3 obrazovky, které nejsou připojené do sítě, nebo aktualizace obsahu na obrazovkách nejsou tak časté.

Edice Professional


composer 9 Edice Professional Edice Professional obsahuje přídavné funkce a spravuje více obrazovek přímo z uživatelského rozhraní composeru. Aktualizace obsahu probíhá prostřednictvím network services serveru, který může být instalován na stejném počítači jako composer nebo na nezávislém serveru. Pro připojení playerů k network services serveru jsou potřebné další licence.

Edice Multiuser


composer 9 Edice Multiuser Edice Multiuser obsahuje všechny funkce edice Proffesional. Navíc umožňuje instalaci composer 9 na 5 pracovních stanic a najednou umožňuje pracovat v composer 5 lidem.
Zpět

stáhnout trial composer 9
composer video composer 9
Nahoru
Sluzby

Pošlete mi nabídku

Obchodni partner

Chci být partnerem!

Řešení

Řešení

Katalog

Chci produktový list!

Zavolejte mi

Zavolejte mi zpět!

Doporucit stranku

Doporučte tuto stránku!