Banner Chargebox PDF Composer

friendlyway composer 9composer 9

Funkce friendlyway @caster


Webové uživatelské a administrační rozhraní:

composer @caster - interfacefriendlyway @caster je webová aplikace. Nevyžaduje žádnou instalaci na lokální pracovní stanici. Pro vytvoření reklamních sekvencí ze šablon a okamžitého přehráváni na obrazovkách se uživatel musí jenom přihlásit na internetovou stránku friendlyway @caster.

Plug-n-play konfigurace:

composer @caster plug-n-playplug-n-play instalace a konfigurace playeru. Jediné co musíte udělat je přihlásit se na friendlyway @caster server vašim identifikačním číslem. Za pár minut se player napojí na server a začne přehrávat obsah.Výběr šablon z různých kategorií:

composer @caster - šablonymožnost vyhledávaní v šablonách podle kategorií.

Plná kontrola nad vašimi reklamními sekvencemi přes webový prohlížeč:

composer @caster - plná kontrolapřes webové rozhraní můžou být v daný den jednotlivé spoty editovány, zapínány a vypínány.

Nezávislá tvorba šablon:

composer @caster - tvorba šablons pomocí friendlyway Sady nástrojů, můžou vytvářet společnosti a agentury šablony nezávisle a prodávat je uživatelům friendlyway @caster.

Výběr obrázků a textů z knihovny:

composer @caster - knižnicemožnost přidání připravených obrázků a textů do šablon kliknutím myši, snižuje dobu pro vytvoření sekvence na pár minut.

Připojení přes LAN, WLAN nebo UMTS:

composer @caster - připojenífriendlyway player zobrazuje obsah friendlyway @casteru podle toho jestli je dostupné připojení pomocí LAN, WLAN nebo UMTS a jestli je připojení dočasné nebo trvalé.

Správa zákazníků, nebo skupin zákazníků:

composer @caster - správa zákazníkůpřístup zákazníků nebo skupin zákazníků se jednoduše spravuje v administračním rozhraní. Klient obdrží PIN a heslo pro přístup k jeho účtu.

Obsah @casteru může být kombinován s obsahem composeru :

composer @caster - kombinovaný obsahlokální obsah zákazníka může být vložen do friendlyway composer softwaru přes hlavní projekt s různými typy médií (video, obrázky, RSS, běžící řádky, flash). Centrální správa médií bez nutnosti kontaktovat vlastníka obrazovky. K této funkci má přístup jedině provozovatel sítě.
Zpět

stáhnout trial composer 9
composer video composer 9
Nahoru
Sluzby

Pošlete mi nabídku

Obchodni partner

Chci být partnerem!

Řešení

Řešení

Katalog

Chci produktový list!

Zavolejte mi

Zavolejte mi zpět!

Doporucit stranku

Doporučte tuto stránku!